تحقیق مقدمه ای بر HTML و طراحی صفحات وب

تحقیق مقدمه ای بر HTML و طراحی صفحات وب

هر کسی می تواند سایت web متعلق به خود ایجاد نموده و سپس به عموم مردم دنیا توسط اینترنت معرفی نماید. بعضی از صفحات web متعلق به تجارت و بازرگانی که همراه با سرویسهای متعدد فروشی است و بعضی دیگر برای در دسترس قرار دادن اطلاعات فردی خود می باشد. ما باید تصمیم بگیریم که صفحه web مورد نظرمان چگونه و مان

دسته بندی: جزوات» سایر موارد

فرمت فایل دانلودی: rar

فرمت فایل اصلی: doc

تعداد صفحات: 76

حجم فایل: 39 کیلوبایت

هر کسی می تواند سایت web متعلق به خود ایجاد نموده و سپس به عموم مردم دنیا توسط اینترنت معرفی نماید. بعضی از صفحات web متعلق به تجارت و بازرگانی که همراه با سرویسهای متعدد فروشی است و بعضی دیگر برای در دسترس قرار دادن اطلاعات فردی خود می باشد. ما باید تصمیم بگیریم که صفحه web مورد نظرمان چگونه و مانند چه نوع صفحه ای باشد.

تمام صفحات وب با HTML نوشته می شوند. HTML به شما توانایی تعیین فرمت متن و اضافه کردن گرافیک – صدا- تصویر ویدئویی همراه باقابلیت ضبط بصورت متنی با فیلهای اسکی که هر کامپیوتری می تواند آنرا بخواند می دهد البته برای ارجای صدا یا تصاویر ویدئویی کامپیوتر باید دارای سخت افزارهای لازم را دارا باشد. کلیدهای مربوط به برنامه نویسی توسط HTML تک گفته می شود این تگها دورن دو علامت کوچکتر () قرار می گیرند.

از آنجائیکه برنامه های نرم افزاری متعددی برای ساختن کدهای HTML وجود دارد بنابر این فراگیری HTML بمعنای این است که شما هرگز به نوع برنامه ای محدود نخواهید شد. در واقع شما قادر خواهید بود که هر آنچه مورد نیاز شماست بدون تلاش در یک نر م افزار گیج کننده بدست آورید بطوریکه نیازی به روز درآوردن نرم افزار نخواهید

داشت.

اینترنت HTML,WEB

بطور بسیار ساده اینترنت مجموعه ای از کامپیوترها ی جهانی می باشد که تمام آنها به یکدیگر متصل هستند بطور نمونه بعضی از مردم در دانشگاهها و شرکتهای بزرگ هستند که 24 ساعته به اینترنت متصل هستند. در صورتیکه دیگران با استفاده از یک مودم کامپیوتر خانگی خود را در مدت زمانی مخصوص در روز به این شبکه متصل می کنند بدون توجه به اتصال هنگامیکه شما متصل می باشید شما و کامپیوترتان یک جزئی از اینترنت شده و با دیگر کامپیوترهایی که در آن لحظه متصل می باشند ارتباط برقرار کرده اید.

World wide web در جای خود بسیار لطیف تر و زیباتر است بطوریکه شامل مجموعه ای از صدها میلیون سند که همیشه بطور سریع قابل تغییر می باشند است که همه آنها در محلی از اینترنت بصورت HTML قرار گرفته اند.

HTML خود دارای دو مشخصه اساسی است یک فوق متن و دیگری عمومیت آن. در فوق متن می توان پیوندی در صفحه web ایجاد کرد که این پیوند بیننده را به هر صفحه دیگر و یا بطور کلی به هر جای دیگر راهنمایی کند. بدین صورت که به اطلاعات درون web می توان از جهتهای بسیار متفاوت دسترسی پیدا کرد. و اما عمومیت بدین معناست که چون سندهای HTML بصورت کدهای ASCII و یا فایلهای فقط متنی ضبط و ذخیره می شود بنابراین باید هر کامپیوتر می تواند صفحه web را بخواند اصلاَ مهم نیست که بینندگان صفحات وب از مکینتاش استفاده می کنند یا از ماشینهای با سیستم عامل windows و یا در یک جعبه unix پس web برروی همه باز است.

  • طراحی صفحات وب
  • تحقیق مقدمه ای بر HTML و طراحی صفحات وب
  • برنامه نویسی
  • کامپیوتر و آی تی
  • دانلود تحقیق
  • HTML
  • تحقیق کامپیوتر
  • کار تحقیقی کامپیوتر
  • طراحی وب
  • صفحات وب

برای دانلود این فایل اینجا کلیک نمایید

The PDF version of this page!

تحقیق مقدمه ای بر HTML و طراحی صفحات وب