دغدغه های یک معلم بیا طرحی نو در اندازیم

دغدغه های یک معلم بیا طرحی نو در اندازیم

در این فایل طرحی نو در اندازیم به صورت کامل مورد بررسی و پژوهش قرار گرفته است که به همراه چکیده، فهرست مطالب، متن اصلی و منابع تحقیق با فرمت word و قابل ویرایش دراختیار شما قرار می گیرد

دسته بندی: جزوات» سایر موارد

فرمت فایل دانلودی: zip

فرمت فایل اصلی: word

تعداد صفحات: 15

حجم فایل: 12 کیلوبایت

بخشی از متن اصلی:

مقدمه

تحقیق و پژوهش یک معلم از مسائل کلاس و دغدغه هایش در سر کلاس درس ناشی می شود و در این راستا مسائل و مشکلاتی همواره در سر راهش وجود دارد که تمام ذهن و وجود و حتی زندگی اش را تحت الشعاع خود قرار می دهد. چون با انسان، با فکر و اندیشه و مغزها سروکار دارد بنابراین هر تحولی در جامعه پیش آید و هر چه جهان صنعتی تر شود مشکلات او هم متغیر می شود.

و من نیز، که از سال 58 بعنوان معلم دینی و قرآن در منطقه 20 سعادت خدمت به جامعه و نسل جوان پیدا نمودم، با این عنوان بیش از حد احساس مسئولیت و سنگینی این بار عظیم را بر دوش خود حس می کردم، که چگونه می توانم این کتاب وحی، و این هدایت گر بشر را آنگونه که شایسته و بایسته است با شیوه ای درخور سن و ذهن و استعداد این نونهالان عزیز تدریس کنم.

ابتدا از خدای خود و ائمه معصومین کمک خواستم تا مرا در این راه پر خطیر یاری بفرمایند تا شاید بتوانم ذره ای از اقیانوس بی کران را در وحله اول خود و بعد به عزیزانم بچشانم.

مسائل و مشکلات

من نیز با مسائل و مشکلاتی روبرو بودم. از جمله ظاهر کتاب قرآن: که بسیار ساده و بدون هیچ نقش و نگار و بدون رنگ آمیزی که بتواند قدری دانش آموزان را به خود جلب کند. با آیات طولانی که به نظر می رسید برای نوجوانان غیر قابل تحمل وخسته کننده است، و کلاس نیز ظاهری خشک و بی روح، در صورتیکه قرآن سراسر زیبائیست، همه آیاتش از زیبایی و محتوی و ریتم و خاصی برخوردار است. و بسیار جذاب و شیرین است. در فکر این بودم پس چرا به ظاهر آن توجه نمی شود که در دانش آموزان ایجاد شوق و انگیزه و رغبت کند، تا آنان با عشق و علاقه ای خاص به این کتاب آسمانی و راه گشای زندگی بشر رو می آورند تا خود راه حق و باطل را تشخیص دهند.

این فایل به همراه چکیده، فهرست مطالب، متن اصلی و منابع تحقیق با فرمت word در اختیار شما قرار می گیرد

تعداد صفحات: 15

  • دانلود تحقیق طرحی نو
  • پروژه طرحی نو
  • طرحی نو
  • تحقیق طرحی نو
  • تحقیق در مورد طرحی نو
  • بررسی طرحی نو
  • پایان نامه پیرامون طرحی نو
  • مقاله طرحی نو

برای دانلود این فایل اینجا کلیک نمایید

The PDF version of this page!

دغدغه های یک معلم بیا طرحی نو در اندازیم