پاورپوینت بررسی سیستم بهای تمام شده شرکت صنایع رنگین آلومینیوم بجنورد (26)

پاورپوینت بررسی سیستم بهای تمام شده ی شرکت صنایع رنگین آلومینیوم بجنورد

نوع فایل: ppt _ pptx (پاورپوینت)

(قابلیت ویرایش)


قسمتی از اسلاید:

تعداد اسلاید: 38 صفحه

موضوع پروژه: بررسی سیستم بهای تمام شده ی شرکت صنایع رنگین آلومینیوم بجنورد تقدیم به: آنان که آمده اند تا بیاموزند باسپاس از: خداوند منان، استاد گرامی و دوستان عزیزی که مارا در تهیه این پروژه یاری نموده اند.

فهرست: فصل اول کلیات فصل دوم بهای تمام شده یک کیلو آلومینیوم در هر سفارش فصل سوم نتیجه گیری و پیشنهادات مقدمه فصل اول: کلیات هدف تاسیس: هدف اصلی در شرکت کسب سود است. در جهت اشتغال زایی در استان فعالیت می کند. با توجه به عدم وجود واحد تولیدی مشابه در استان و سایر مناطق نزدیک در جهت ارتقای سطح تولید پروفیل و پوشش دادن در سطح استان.

موضوع شرکت: تولید انواع قطعه پروفیل آلومینیومی جهت ساخت درب و پنجره تک و دو جداره در جهت انجام خدمات رنگ پودری و آبکاری فلزات که در حال حاضر شرکت فعالیت تولید انواع پروفیل آلومینیوم را انجام می دهد.

نوع و میزان تولیدسالیانه محصولات: تن پروفیل آلومینیوم 1 ردیف نام محصول واحد 6000 میزان تولید مواد اولیه: نام مواد اولیه مصرف سالیانه واحد ردیف شمش یا بلیت آلومینیوم 1 6000 تن ماشین آلات و تجهیزات: تعداد برق مصرفی نام دستگاه ردیف 1 2 3 4 5 6 7 8 9 دستگاه پرس اکستروژن کوره ی پیش گرم تابلوی برق دستگاه هیدرولیک قالب کوره اجینگ میز استرج اره برش گرم وسرد گیره استرج 200 1 0- – 10 1 1 1 1 1 3 1 نامحد ود 1 1 2 2 نیروی انسانی: این شرکت با 14نفر پرسنل در یک شیفت کاری شروع بکار نموده است که تعداد و سمت آنها بشرح زیر می باشد.

عنوان شغلی چارت پرسنلی: رئیس هیئت مدیره فروش مدیر عامل مدیر فروش بازاریاب مدیر مالی واداری کارپردازی حسابداری مدیر تولید سرپرست کارگاه اپراتور کارگرماهر سیستم حسابداری: مالی حقوق ودستمزد فروش انبار بهای تمام شده سیستم حسابداری شرکت (رافع6) حقوق ودستمزد مالی فروش انبار نمایی از زیر سیستم های حسابداری شرکت بهای تمام شده فصل دوم: تجزیه و تحلیل سیستم بهای تمام شده یک کیلو آلومینیوم در هر سفارش عوامل بهای تمام شده: عبارت است از هزینه هایی که بصورت مستقیم وغیر مستقیم در ساخت محصول به مصرف می رسد که شامل 3 جزءاصلی است. مواد اولیه: برای برای ساخت محصول، باید از موادی که درطبیعت وجود دارد ویاکالاهایی که در کارخانه های دیگر ساخته شده اند استفاده نمود.

به این دسته ازمواد، مواد اولیه گفته می شود. که بخش عمده ا ی از داراییهای موسسات تولیدی را تشکیل می دهد.

دستمزد: عبارت است از حق الزحمه ای که برای تبدیل مواد به کالا به کارگران پرداخت می شود که این کارگران خط تولید، اپراتور، مدیر تولید و… باشد.

هزینه سربار تولید: (هزینه های غیر مستقیم تولید) هزینه ای که در کارخانه به مصرف می رسند به استثنای مواد اولیه و دستمزد مستقیم که به این هزینه ها اصطلاحآ هزین

متن بالا فقط قسمتی از محتوی متن پاورپوینت میباشد، شما بعد از پرداخت آنلاین، فایل را فورا دانلود نمایید


لطفا به نکات زیر در هنگام خرید دانلود پاورپوینت:… توجه فرمایید!

  • در این مطلب، متن اسلاید های اولیه قرار داده شده است.
  • به علت اینکه امکان درج تصاویر استفاده شده در پاورپوینت وجود ندارد، در صورتی که مایل به دریافت تصاویری از ان قبل از خرید هستید، می توانید با پشتیبانی تماس حاصل فرمایید
  • پس از پرداخت هزینه، ارسال آنی پاورپوینت خرید شده، به ادرس ایمیل شما و لینک دانلود فایل برای شما نمایش داده خواهد شد
  • در صورت مشاهده بهم ریختگی احتمالی در متون بالا، دلیل آن کپی کردن این مطالب از داخل اسلاید ها میباشد ودر فایل اصلی این پاورپوینت، به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد
  • در صورتی که اسلاید ها داری جدول و یا عکس باشند در متون پاورپوینت قرار نخواهند گرفت.
  • هدف فروشگاه جهت کمک به سیستم آموزشی برای دانشجویان و دانش آموزان میباشد.

پرداخت آنلاین

برای دانلود این فایل اینجا کلیک نمایید

The PDF version of this page!

پاورپوینت بررسی سیستم بهای تمام شده شرکت صنایع رنگین آلومینیوم بجنورد (26)