پاورپوینت html 23 اسلاید

دانلود پاورپوینت html 23 اسلاید

دسته بندی: پاورپوینت

نوع فایل: ppt _ pptx

(قابلیت ویرایش)


قسمتی از محتوی متن پاورپوینت:

تعداد اسلاید: 23 صفحه

05/07/1438 مقدمه 1 بسم الله الرحمن الرحیم 05/07/1438 مقدمه 2 Html: مخفف کلمهً Hyper Text Markup -Language یک زبان برنامه نویسی Coding که میتواند Multimedia (صوت و تصویر و عکس) را به زبان Coding ارسال کند و یک Browser میتواند این کدها را به شکل صفحه عادی نمایش دهد.

05/07/1438 مقدمه 3 مقدمه Html: پروتکل وب Html بوده و فایل های آن Html میباشد. زبانی که ما با آن سایت را خواهیم نوشت Html خواهد بود.

05/07/1438 مقدمه 4 نرم افزاری که در آن می توان با این زبان، سایتی را طراحی کرد یک محیط متنی مثل Notepad کافی است، هرچند با نرم افزار معروف Frontpage کدنویسی ها بسیارآسان شده است.

هرچند از کنارDream weaver هم نمی توان به آسانی گذشت.

خروجی کار شما در نرم افزار مرورگر اینترنت یا همان Internet- Explorer قابل مشاهده است: به طور کلی دو نو سایت وب وجود دارد: سایت های وب مبتنی بر دیسک و سایت های وب مبتنی بر سرور 1- سایتهای وب مبتنی بر دیسک: در هرنوع کامپیوتری قابل اجراهستند.

حتی میتوان این سایتها رااز روی فلاپی دیسک یا CD-Rom نیز اجرا کرد. درعین حال، سایتهای وب مبتنی بر دیسک تنها توابع اساسی HTML را پشتیبانی می کنند. بسیاری ازاجزای وب جالب تر که توسطFrontpage ارائه شده اند، در سایتهای مبتنی بر دیسک کار نمی کنند.

05/07/1438 مقدمه 5 2- سایتهای وب مبتنی برسرور، روی سرورهای وب اجرا می شوند (سرور وب کامپیوتری است که به طور خاص برای میزبانی سایتهای وب پیکربندی شده است). در مقیاس کوچک، یک سرور وب ممکن است یک کامپیوتر محلی باشد.

مثلاً کامپیوتر خود شما یا سرور اینترنت شرکت محل کارتان. در مقیاس بزرگتر، سرورهای وبی که میزبان سایتهای اینترنت هستند معمولاً در محیط های سرور حرفه ای قرار داده شده وتوسط یک سرویس دهنده اینترنت (ISP) یا شرکت میزبانی وب اجرا می گردند. بسیاری ازسایتهای وب در ابتدا در یک کامپیوتر محلی تولید شده وبه همین جهت، سایتهای مبتنی بر دیسک می باشند. اما پس ازاتمام فرایند تولید سایت تولید کننده آنها را روی یک سرور وب منتشر می کند.

این سرور میتواند داخل یک سازمان یا در یک مکان وب میزبانی شده قرار داشته باشد.

05/07/1438 مقدمه 6 دست به کار شوید! می خواهیم اولین صفحه وب را بدون هیچ امکاناتی بسازیم.

برای اینکار: 1- نرم افزار Notepad را از آدرس زیر اجرا کنید: > Programs > Accessories > راه دیگر اجرای این نرم افزار معروف آن است که منوی Start و سپس Run را زده و فرمان Notepad را تایپ کرده وOK را بزنید. TAG ها: صفحات وب از یک فایل متنی خوانده می شوند.

در یک محیط متنی مثل Notepad، با استفاده از فرمانها و کدهای از پیش تعریف شده میتوانیم یک صفحه وب بسازیم.

این فرمانها و کدها با علامتی نشانه گذاری شده اند. دستوراتی که در این زبان (Html) از آنها استفاده می شود را Tag (تگ) می نامیم. تعداد تگ ها محدود است (حدود 60 تا).

تگ ها همیشه ما بین دو علامت بزرگتر> وکوچکتر< هستند. 05/07/1438 مقدمه 7 تگ ها دو نوع زوج و فرد هستند. تگ زوج تگی است که وقتی باز شد، برای انجام وظیفه اش باید حتماً بسته شود. درنظر بگیرید، در سینما هستید! یک نفر با رنگ پیراهن قرمز در جایی می نشانید و دو ردیف

متن بالا فقط قسمتی از محتوی متن پاورپوینت میباشد، شما بعد از پرداخت آنلاین، فایل را فورا دانلود نمایید


لطفا به نکات زیر در هنگام خرید دانلود پاورپوینت: توجه فرمایید.

  • در این مطلب، متن اسلاید های اولیه قرار داده شده است.
  • به علت اینکه امکان درج تصاویر استفاده شده در پاورپوینت وجود ندارد، در صورتی که مایل به دریافت تصاویری از ان قبل از خرید هستید، می توانید با پشتیبانی تماس حاصل فرمایید
  • پس از پرداخت هزینه، ارسال آنی پاورپوینت خرید شده، به ادرس ایمیل شما و لینک دانلود فایل برای شما نمایش داده خواهد شد
  • در صورت مشاهده بهم ریختگی احتمالی در متون بالا، دلیل آن کپی کردن این مطالب از داخل اسلاید ها میباشد ودر فایل اصلی این پاورپوینت، به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد
  • در صورتی که اسلاید ها داری جدول و یا عکس باشند در متون پاورپوینت قرار نخواهند گرفت.
  • هدف فروشگاه ایران پاورپوینت کمک به سیستم آموزشی و رفاه دانشجویان و علم آموزان میهن عزیزمان میباشد.

دانلود فایل پرداخت آنلاین

برای دانلود این فایل اینجا کلیک نمایید

The PDF version of this page!

پاورپوینت html 23 اسلاید