طرح بررسی مراحل طراحی کارخانه پودر خون کشتارگاهی

این طرح در 43 صفحه با فرمت ورد تهیه شده است

دسته: طرح توجیهی دامی

بازدید: 4 بار

فرمت فایل: doc

حجم فایل: 765 کیلوبایت

تعداد صفحات فایل: 41

در کشتار صنعتی حیوانات، به غیر از گوشت و فرآورده های اصلی، مواد جانبی بسیار مفید دیگری نیز موجود است که در صورت بهره برداری بهینه، نه تنها منجر به تولیدات جانبی می شود بلکه با توسعه و فروش آنها، هزینه تولید گوشت و فرآورده های اصلی نیز کاهش خواهد یافت.

طی تحقیقی از Bentsson و Holmqvist بین 7 تا 12 درصد از درآمد یک کشتارگاه از مواد جانبی حاصل می شود و این میزان در کشورهای صنعتی در حدود 32.5 درصد است و نکته قابل فکر این است که در کشورهای صنعتی اگر میزان درآمد حاصل از مواد جانبی کشتارگاه کمتر از 15 درصد کل درآمد باشد، تولید با سود همراه نخواهد شد.

همچنین خون کشتارگاهی اگر بازیافت نشود برای طبیعت بسیار مشکل ساز خواهد بود چرا که سریع آلودگی را جذب کرده و باعث شیوع بیماری می شود. از طرفی به دلیل دارا بودن نیتروژن بالا (به دلیل پروتئین بالای خون)، باعث تغییر در اکوسیستم محل می شود.

در این گزارش سعی شده است که به مراحل طراحی کارخانه پودر خون پرداخته شود تا امکان تولید آن بر اساس اطلاعات در دسترس بررسی شود. اطلاعاتی که عموما تحقیقاتی بوده و از منابع مختلفی از جمله وزارت صنایع، اداره گمرک و یا مصاحبه با کارشناسان مربوطه و همچنین مقالاتی که توسط سازمان های تحقیقاتی بین المللی از جمله FAO (سازمان خوار و بار جهانی) بدست آمده است.

  • طرح بررسی مراحل طراحی کارخانه پودر خون کشتارگاهی
  • طرح توجیهی
  • طرح بررسی مراحل طراحی کارخانه پودر خون کشتارگاهی
  • طرح کارآفرینی

برای دانلود این فایل اینجا کلیک نمایید

The PDF version of this page!

طرح بررسی مراحل طراحی کارخانه پودر خون کشتارگاهی