تحقیق طراحی سایت پروژه دانشجویی پروژه دوره کارشناسی (2)

تحقیق درمورد طراحی سایت پروژه دانشجوئی – پروژه دوره کارشناسی 60 ص

دسته بندی: کامپیوتر _ it،

فرمت فایل: (قابلیت ویرایش و آماده چاپ)

فروشگاه کتاب: مرجع فایل


قسمتی از محتوای متن…

تعداد صفحات: 63 صفحه

پروژه دوره کارشناسی در رشته مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار ارائه شده به: گروه آموزشی کامپیوتر پیشگفتار وب یکی از مهمترین و در عین حال جوان ترین سرویس های اینترنت است که در مدت زمانی کوتاه توانسته است در کانون توجه تمامی استفاده کنندگان اینترنت قرار بگیرد و منشاء تحولات عمده ای در حیات بشریت باشد.

در گذشته از وب صرفا’ به منظور عرضه اطلاعات استفاده می گردید و کاربران از آن به عنوان یک کنابخانه الکترونیکی بزرگ و در جهت یافتن اطلاعات مورد نیاز خود استفاده می کردند.

وضعیت فعلی وب نسبت به گذشته دستخوش تحولات فراوانی شده است و هم اینک از آن به عنوان بستر ارتباطات، مبادله اطلاعات، عملیات تراکنشی نظیر فعالیت های تجاری، اجتماعی، سیاسی، آموزشی و فرهنگی استفاده می گردد.

نرم افزار و دنیای برنامه نویسی یکی ازعرصه هائی است که بدون شک بیشترین تاثیر را از اینترنت پذیرا بوده است (پرداختن به مقوله تاثیر اینترنت بر دنیای برنامه نویسی و یا تاثیر نرم افزار بر اینترنت خود بحث مفصلی است).

شرکت های عظیم نرم افزاری با لحاط نمودن جایگاه برجسته اینترنت، اقدام به ارائه تکنولوژی ها و معماری های متفاوتی در جهت طراحی و پیاده سازی برنامه های کامپیوتری با بهره گیری از زیرساخت اینترنت نموده اند.

به منظور پاسخ به خیل عظیم نیازهای موجود با توجه به تسهیلات ارائه شده توسط اینترنت، نسل جدیدی از برنامه های کامپیوتری با نام ‘برنامه های وب ‘ مطرح و در این رابطه تاکنون تکنولوژی های متفاوتی توسط شرکت های عظیم نرم افزاری ارائه شده است.

با دارا بودن مجموعه ای گسترده از اشیاء که دارای اینترفیس های ساده برنامه نویس ASP.

net باشند و بهره گیری از یک محیط ترجمه شده شی گراء، امکان پردازش های ساده تا پیچیده را با حداقل کد ممکن فراهم می نماید.

فهرست مطالب عنوان صفحه چکیده 4 مقدمه 5 برخی ویژگی های پلتفرم ASP.

NET 2.

0 7 برنامه چند لایه چیست؟

10 مزیت های برنامه های چند لایه 11 طراحی پایگاه داده های پروژه 12 ابزار مدیریت سایت وب (WAT) 18 معماری و مدل Provider در ASP.

متن بالا فقط تکه هایی از محتوی متن مقاله میباشد که به صورت نمونه در این صفحه درج شده است. شما بعد از پرداخت آنلاین، فایل را فورا دانلود نمایید


لطفا به نکات زیر در هنگام خرید دانلود مقاله: توجه فرمایید.

  • در این مطلب، محتوی متن اولیه قرار داده شده است.
  • به علت اینکه امکان درج تصاویر استفاده شده در ورد وجود ندارد، در صورتی که مایل به دریافت تصاویری از ان قبل از خرید هستید، می توانید با پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.
  • پس از پرداخت هزینه، ارسال آنی مقاله یا تحقیق مورد نظر خرید شده، به ادرس ایمیل شما و لینک دانلود فایل برای شما نمایش داده خواهد شد.
  • در صورت مشاهده بهم ریختگی احتمالی در متون بالا، دلیل آن کپی کردن این مطالب از داخل متن میباشد ودر فایل اصلی این ورد، به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد.
  • در صورتی که محتوی متن ورد داری جدول و یا عکس باشند در متون ورد قرار نخواهند گرفت.
  • هدف اصلی فروشگاه، کمک به سیستم آموزشی میباشد.

دانلود فایل پرداخت آنلاین

برای دانلود این فایل اینجا کلیک نمایید

The PDF version of this page!

تحقیق طراحی سایت پروژه دانشجویی پروژه دوره کارشناسی (2)