پاورپوینت دربهای پیش ساخته (5)

پاورپوینت دربهای پیش ساخته

دسته بندی: پاورپوینت

نوع فایل: ppt _ pptx

(قابلیت ویرایش)


قسمتی از اسلاید پاورپوینت:

تعداد اسلاید: 37 صفحه

بسم الله الرحمن الرحیم موضوع تحقیق: امروزه استفاده از پلیمر در زندگی انسان نقش بسزایی دارد.

شکل دهی آسان، وزن کم، مقاومت بالا، دوام زیاد، عایق بودن در برابر رطوبت، گرما، سرما و الکتریسیته و ده ها مزیت دیگر رشد چشمگیر و روز افزون استفاده از پلیمر در موارد بهداشتی، صنعتی و غذایی را باعث شده است.

در عصر تکنولوژی شریان حیاتی تولیدات لوزام بهداشتی، ساختمانی، لوازم خانگی، صنایع خودرو سازی و بسیاری از صنایع دیگر در دست پلیمر است.

با توجه به مسئله فوق شرکت های درب سازی اقدام به تولید گونه جدیدی از دربهای ساختمان با استفاده از ترکیب چوب و پلیمر ABS نموده اند.

که این گونه تحول عظیم در عرصه صنعت ساختمان بوجود آورده است چرا که پلیمر ABS که در اثر فرآیند پلیمریزاسیون منومرهای آکریلونیتریل، بوتادین و استایرن ساخته می شود و به دلیل خواص بیشمار در دنیای بیکران پلیمرها یکی از بزرگترین حجم های مصرف را به خود اختصاص داده است. درب خام: درب خام به شیوه معمول با فریم چوبی و شبکه تقویت شده نئوپان در داخل و لایه های نئوپان به قطر 5 میلی متر در طرفین ساخته می شود وان رزین: درب آماده پس از قرار گرفتن در وان رزین ABS کاملاً از رزین فوق اشباع شده، پس از خروج از وان رزین تبدیل به آلیاژی از چوب و ABS خواهد شد که کاملاً ضد آب می باشد. روکش نهایی: کلیه زوایا و سطوح در با ورق ABS به قطر 2/1 میلی متر روکش شده ورق فوق پس از مرحله روکش کاملاً ممزوج بافت زیرین یعنی نئوپان می شود به گونه ای که به هیچ وجه از همدیگر جدا نخواهند شد.

قفل مولتی سیستم 14 زبانه از 5 نقطه قفل شب بند درب با قطر 7 سانتی متر خصوصیات درب در یک نگاه توضیحات و مشخصات فنی دربهای ضد سرقت با روکش MDF ساختار داخلی دربهای ضد سرقت کاملاً ورض استیل می باشد که از ابتدا تا انتهای درب را پوشانده است.

تمامی روکش دربها از جنس MDF می باشد.

نمای پشت و روی دربها یکی می باشد. هر درب دارای 15 قفل می باشد که همزمان با چرخاندن کلید از وسط، بغل ها، پایین و بالا قفل می شود. هر درب دارای 8 کلید کامپیوتری رمز دار می باشد. هر درب دارای چهار چوب و یراق آلات می باشد قابل نصب روی چهار چوبهای فلزی و چوبی می باشد. دربها در سایزها و اندازه های مختلف می باشد. دربها در رنگهای گوناگون و طرحهای مختلف می باشد. هر درب مانند یک گاوصندوق عمل می نماید. با افزایش روز افزون رشد جمعیت و نیاز به داشتن محیطی امن همراه با آسایش نیاز به دربهای حفاظ دار بیش از پیش احساس می شود و حس زیبایی شناختی انسان او را به این مهم می رساند که حتی نمای بیرون از محیط زندگی اش از لحاظ زیبایی حائز اهمیت است. به این دلیل شرکتهای درب سازی اقدام به ساخت دربهای پیش ساخته حفاظ دار نموده اند.

دیتایلهای اجرایی A A 11 5 15 مقطع A – A جزئیات اتصال قاب در به دیوار شاخک از تسمه به ضخامت 4mm و به عرض 4 cm به فواصل مساوی در ارتفاع قوطی جزئیات اتصال فریم انتظار به دیوار مقطع A- A جزئیات اتصال آستانه در همکف جزئیات اتصال آستانه در طبقات جزئیات اتصال آستانه در جزئیات اتصال فریم انتظار به تیر آهن نعل درگاه باتشکر از همراهی شما عزیزان.

متن بالا فقط قسمتی از اسلاید پاورپوینت میباشد، شما بعد از پرداخت آنلاین، فایل کامل را فورا دانلود نمایید


لطفا به نکات زیر در هنگام خرید دانلود پاورپوینت: توجه فرمایید.

  • در این مطلب، متن اسلاید های اولیه قرار داده شده است.
  • به علت اینکه امکان درج تصاویر استفاده شده در پاورپوینت وجود ندارد، در صورتی که مایل به دریافت تصاویری از ان قبل از خرید هستید، می توانید با پشتیبانی تماس حاصل فرمایید
  • پس از پرداخت هزینه، ارسال آنی پاورپوینت خرید شده، به ادرس ایمیل شما و لینک دانلود فایل برای شما نمایش داده خواه شد
  • در صورت مشاهده بهم ریختگی احتمالی در متون بالا، دلیل آن کپی کردن این مطالب از داخل اسلاید ها میباشد ودر فایل اصلی این پاورپوینت، به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد
  • در صورتی که اسلاید ها داری جدول و یا عکس باشند در متون پاورپوینت قرار نخواهند گرفت.
  • هدف فروشگاه کمک به سیستم آموزشی و یادگیری، علم آموزان میهن عزیزمان میباشد.

پرداخت آنلاین و دانلود در قسمت پایین

برای دانلود این فایل اینجا کلیک نمایید

The PDF version of this page!

پاورپوینت دربهای پیش ساخته (5)