پایان نامه visio یک ابزار دیاگرام کشی برای متخصصان در امر تجارت

دسته: کامپیوتر و IT

فرمت فایل: docx

حجم فایل: 1183 کیلوبایت

تعداد صفحات فایل: 60

visio یک ابزار دیاگرام کشی برای متخصصان در امر تجارت

در 60 صفحه ورد قایل ویرایش آماده ارائه با فرمت doc

بررسی visio

به بیان ساده visio یک ابزار دیاگرام کشی برای متخصصان در امر تجارت وبسیاری از افرادی است که به هنرمند نبودن خود اذعان دارند.

مجموعه آیکن های visio که در این برنامه، اشکال نامیده می شوند همه چیز ازاجزای شبکه کامپیوتر گرفته تا مبلمان اداره، کادرهای نمودار سازمان دهی یا یک نمودار گردشی، سوییچ هاورله های الکتریکی را نشان می دهند.

مقایسه محصولات visio

سال هاست که visio با ویژگی های مختلف ( standard,professional,technical,Enterprise ) وجود دارد و در عین حال می توانید ابزارهای پیشرفته برنامه نویسی را در visual studio NET . وابزارهای دیاگرام کشی شبکه ای پیشرفته را در visio enterprise net work tools پیدا کنید. موارد مزبوربرای یک کاربر در سطح متوسط گیج کننده و دشوار هستند به همین خاطر مایکرو سافت تصمیم به ساده سازی و تولید دو ویرایش از visio گرفت که standard و professional هستند. هر دو مورد مزبور را’ موتور’ هدایت می کند ولی مخاطبان آن ها اندکی با هم فرق دارند و انواع نمودارها و دیاگرام هایی که می توانید با استفاده از این دو نوع ایجاد کنید نیازهای متفاوتی را برطرف می سازند.

Visio Standard : این برنامه برای مشاغل تجاری طراحی شد و برای افرادی مفید است که در زمینه تجارت فعالیت دارند (از مدیران محصول گرفته تا تحلیل گران مالی و متخصصان در امر فروش و بازاریابی) تا بتوانند نمودارها و دیاگرام های تجاری برای به تصویر کشیدن فرآیندهای تجاری، شیوه بازاریابی، سازمان دهی ها، زمان بندی پروژه و سایر موارد را ایجاد کنند.

Visio Professional : این برنامه برای کاربران فنی طراحی شد که شامل همه موارد Visio Standard و ویژگیهای بیشتری است. طراحان و مدیران شبکه، مهندسان برق، مدیران IT ، طراحان تسهیلات، متخصصان اینترنت، مدیران و طراحان وب و برنامه نویسان نرم افزار می توانند از Visio Professional برای ایجاد نمودارها و دیاگرام هایی استفاده کنند که بسیاری از مفاهیم و فرآیندهای فنی را نشان می دهند.

اولین گام به سوی Visio

1- در دسک تاپ ویندوز فرمان Start, All Program را اجرا کنید.

2- فرمان Microsoft Office , Microsoft Office Visio 2003 را اجرا کنید.

3- بدین ترتیب Visio صفحه نمایش شکل 1 را نشان می دهد.

Category : لیست Category 16 آیتم را نشان می دهد. این آیتم ها انواع ترسیم ها نظیر دیاگرام های بلوکی، نمودارها، گراف ها و دیاگرام های وب می باشند. وقتی دسته ای را انتخاب می کنید لیست الگوها تغییر می کند.

  • پایان نامه visio
  • پایان نامه visio یک ابزار دیاگرام کشی برای متخصصان در امر تجارت
  • visio یک ابزار دیاگرام کشی
  • ابزار دیاگرام کشی برای متخصصان
  • پایان نامه visio یک ابزار دیاگرام کشی برای متخصصان در امر تجارت

برای دانلود این فایل اینجا کلیک نمایید

The PDF version of this page!

پایان نامه visio یک ابزار دیاگرام کشی برای متخصصان در امر تجارت