پاورپوینت ساختمان های پیش ساخته 3d panel وپانلهای ساندویچی (5)

دانلود پاورپوینت ساختمان های پیش ساخته 3d panel وپانلهای ساندویچی

نوع فایل: ppt _ pptx (پاورپوینت)

(قابلیت ویرایش)


قسمتی از اسلاید:

تعداد اسلاید: 35 صفحه

موضوع پروژه: ساختمان های پیش ساخته 3d-panelوپانلهای ساندویچی پانلهای سه بعدی 3D-PANEL دهها سال است که صنعت ساختمان سازی درکشورهای پیشرفته د نیا از حالت سنتی خارج گردیده و روند صنعتی بخود گرفته است، وسعی گردیده که خصوصیات سبکی، مقاومت، یکپارچگی، عایق بودن، سرعت در نصب، سهولت در اجرا و.

.

.

رادرمصالح مصرفی بکار گرفته شود. کشور پهناور ایران با دارا بودن شرایط اقلیمی، اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی خاص و بالا خص قرار داشتن اکثر نقاط کشور در کمربند زلزله خیز جهانی (واتفاقات چند ساله اخیر) و کمبود شدید مسکن بواسطه رشد جمعیت کشور و جوان بودن بافت جمعیت ایران، لازم و واجب است که ما هم از مصالح بهینه شده و سیستم صنعتی تولید مسکن استفاده نمائیم بیش از چهل سال است که استفاده از پانلهای سه بعدی در کشورهای صنعتی متداول گردیده و در دهه 50 درایران نیز مطرح گردید که بدلائلی تا اواسط دهه 70 پیشرفت زیادی نداشته است.

امااخیرا توجه زیادی به آن شده است.

و سازمان محترم زمین و مسکن هم در سالهای 80 و1381با ا نتشار دو جلد دفتر چه راهنما و مشخصات فنی پانلهای سه بعدی در راه شناساندن آن سعی زیادی نموده است. پانلهای سه بعدی چیست و چه کاربردی دارد این پانلها ازصفحات سه بعدی تشکیل گردیده از: 1 – هسته مرکزی که معمو لا از عایق پلی استایرن یا پلی اورتان و یا عایق پشم سنگ و بضخامت های 5 تا 10 سانتیمتر میباشد. 2- دو شبکه فولادی از مفتول بضخامت 3 میلیمتر چشمه های 8×8 سانتیمتر و بفاصله 1 تا 2 سانتیمتر از هسته مرکزی قرار داشته و بوسیله تعداد زیادی مفتول قطری بهم جوش برقی شده اند.

مراحل هشتگانه نصب 3d-panel پانلها در کارخانه به ابعاد مورد نیاز که نوع دیواری آن معمولا 1×3متر ی و نوع سقفی آن1×3 و80/0 × 3 متری میباشد تولید و سپس به محل نصب حمل میگردد.

پس از نصب از دو طرف در نوع دیواری بابتن ریز دانه ویا بتن سبک به ضخامت 3 الی 4 سانتیمتر پوشش میگردد و در نوع سقفی پس از نصب روی آن به ضخامت 5 الی 7 سانتیمتر بتن ریزی میشود. انواع پانلهای سه بعدی دیواری 1- پانل سه بعدی دیواری باربر 2- پانل سه بعدی دیواری غیر باربر پانلهای سه بعدی دیواری پانلهای دیواری بار بر رادر دیواره سوله ها، ساختمانهای صنعتی، دیوارهای محوطه، ساختمانهای بدون استفاده از سازه فلزی یا بتن آرمه (که معمولا یک یا دو طبقه و برای انبوه سازیها میباشد) و.

.

. استفاده مینمایند. پانلهای دیواری غیر باربر را در دیوارهای خارجی و داخلی کلیه ساختمانهائیکه دارای سازه فلزی یا بتنی هستند، اجرا مینمایند و بدلیل سبک وعایق بودن و.

.

.

در برجها و سوله ها بسیار کار برد دارد. پانلهای سه بعدی سقفی عرض پانلهای سقفی بین 80 تا 100 سانتی متر است و ضخامت عایق پلی استایرن بکار رفته معمولا 10 تا 15 سانتیمتر میباشد. سقف ها بصورت تیرچه و پانل استفاده میشود و دیگر جزئیات طبق نقشه های اجرائی خواهد بود خواص پانلهای سه بعدی خلاصه ای از خواص پانلهای سه بعدی بشرح زیر است: – و

متن بالا فقط قسمتی از محتوی متن پاورپوینت میباشد، شما بعد از پرداخت آنلاین، فایل را فورا دانلود نمایید


لطفا به نکات زیر در هنگام خرید دانلود پاورپوینت:… توجه فرمایید!

  • در این مطلب، متن اسلاید های اولیه قرار داده شده است.
  • به علت اینکه امکان درج تصاویر استفاده شده در پاورپوینت وجود ندارد، در صورتی که مایل به دریافت تصاویری از ان قبل از خرید هستید، می توانید با پشتیبانی تماس حاصل فرمایید
  • پس از پرداخت هزینه، ارسال آنی پاورپوینت خرید شده، به ادرس ایمیل شما و لینک دانلود فایل برای شما نمایش داده خواهد شد
  • در صورت مشاهده بهم ریختگی احتمالی در متون بالا، دلیل آن کپی کردن این مطالب از داخل اسلاید ها میباشد ودر فایل اصلی این پاورپوینت، به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد
  • در صورتی که اسلاید ها داری جدول و یا عکس باشند در متون پاورپوینت قرار نخواهند گرفت.
  • هدف فروشگاه جهت کمک به سیستم آموزشی برای دانشجویان و دانش آموزان میباشد و از همه مهم تر هدف اصلی این فروشگاه کمک به نیازمندان میباشد و نیمی از درآمد حاصل آن صرف امور خیریه و کمک به نیازمندان میباشد..

پرداخت آنلاین

برای دانلود این فایل اینجا کلیک نمایید

The PDF version of this page!

پاورپوینت ساختمان های پیش ساخته 3d panel وپانلهای ساندویچی (5)